Hakkımızda

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2186″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1595069529946{margin-top: 25px !important;margin-bottom: 25px !important;}”]Boğazda Tekne Turları olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle siz değerli müşterilerimize birçok konuda hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumsal yemekler, şirket organizasyonları, düğün, nişan, kına, evlilik teklifi, sünnet, bekarlığa veda, iftar, yüzme turları, mehtap turu, kahvaltı, akşam yemeği, aile organizasyonu, arkadaş partisi gibi teknede yapılabilecek tüm organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Boğazda Tekne Turları olarak “en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak” prensibiyle yola çıktığımız günden beri neredeyse yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam etmekteyiz. Birçok müşterimizle birden fazla organizasyon gerçekleştirdik ve her gerçekleştirdiğimiz organizasyonla yeni şeyler öğrendik.

Bizi diğer tekne turlarından ayıran en önemli özellik müşterilerimizin talep ve beklentilerine mümkün olduğunca esnek davranabiliyor olmamızdır. Çünkü biz tekne sahibiyiz. Aracı bir şirket değiliz. Kendi teknelerimiz olduğu için müşterilerimize organizasyonlarda, geliş ve gidişlerde, yemek ve menü seçiminde ve diğer birçok konuda esnek davranabiliyoruz.

Dünyanın en güzel şehrinde yaşadığımızı biliyoruz. Hayatınızın en önemli anlarını, dünyanın en güzel şehrinin en güzel yerinde yani boğazda ölümsüzleştirmek isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]